WhatsApp Image 2020-11-14 at 19.16.26
Hakkımızda
SU ARITMAYA DAİR HERŞEY...
1001 ARIZA FARKI

EN HIZLI MÜDAHALE SÜRESİ

İSTANBUL GENELİ bulunan teknik destek ağımız sayesinde bize her zaman ulaşabilirsiniz 1001 ARIZA TEKNİK SERVİS Sistemleri sizi mağdur bırakmaz. Her zaman yanınızdayız.

EN YAYGIN TEKNİK HİZMET AĞI

İSTANBUL genelinde bulunan teknik servislerimizle İSTANBUL çapında sağlıklı suyu vermek için bir ağ oluşturan 1001 ARIZA size de sağlıklı suyu vermeyi hedefliyor.

EN GELİŞMİŞ FİLTRE TEKNOLOJİSİ

Arıtma cihazınızın filtre değişim zamanlarını kurulum zamanında yapılan su değeri tespitiyle teknik servisimiz ağına alınıp değişim zamanlarında sizinle randevu oluşturulup değişim yapılıyor.

EN KALİTELİ PARÇA KULLANIMI

Arıtma cihazlarının üretiminde 1.kalite mal kullanılarak ömrünüz boyunca yanınızda olmayı hedefliyoruz . Böylece bir daha sağlıksız suya maruz kalmayacaksınız.

GÜZEL MEMNUNİYET

Türkiye pazarında %70 oranında kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz ve bunun yanında İSTANBUL GENELİ birçok eve dokunduk bunlar sürekli halde devam etmektedir, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler her zaman büyümemiz sağlamaktadır.

GÜLER YÜZLÜ EKİP

Satış danışmanlarımız, teknik servisimiz, bayi yöneticilerimiz ve sizle ilgilenen bütün 1001 ARIZA ailesi sizinle en iyi şekilde ilgilenir ve sizi mutlu etmek için her şeyi yapar.

ÇÖZÜM ODAKLI

1001 ARIZA ailesi herhangi bir isteğiniz veya sorununuz olduğunda size en hızlı ve en uygun çözüm yolunu bularak düşünmenize izin vermeden olayı çözümler.

HIZLI ULAŞIM

Arıtma cihazınızın veya arıtmalı sebilinizin siparişini verdikten sonra aksatma yapılmadan ulaşım yerine hasar almadan ve hızlı şekilde gönderimi yapıldıktan sonra aynı şekilde kurulumu da yapılır.

teknik-servis-elemani
MÜŞTERİ MEMNUNİYET YORUMLARI
SİZDEN GELENLER

FİRMAMI DEĞİŞTİRMEK İSTEDİM BİR ARKADAŞ 1001 ARIZAYI TAVSİYE ETTİ TEREDDÜTLÜYDÜM AMA ÇAĞIRDIM GELİP İŞİMİ ÇÖZDÜLER ŞİMDİLİK SORUN YOK.

- AYŞE KURT
BAKIMLARIMI SÜREKLİ BEN HATIRLATIYORDUM FİRMAMA BIKMIŞTIM ARTIK ÖYLE İNTERNETTE DENK GELDİ Bİ DENEYEYİM DEDİM 2 SEFERDİR GELİYORLAR MEMNUNUM.
- ALİ ŞAHİN

1001 ARIZA HEM FİLTRE DEĞİŞTİRİYORLAR HEMDE KENDİLERİNDEN KAYNAKLANMAYAN SORUNLARI BİLE HIZLI ÇÖZÜYORLAR.

- ATIF DEMİRER